Ландшафтне будівництвоЛандшафтне будівництво

Деревяні паркани


Декоративні споруди

Зараз складно уявити земельну ділянку з будиночком або дачу, які не були б відгороджені парканом. Огорожа по периметру земельної ділянки використовується не тільки для позначення її меж, а також для захисту території від непроханих гостей та чужих очей. Паркан є важливим елементом для створення закінченого стилю усієї ділянки, її остаточного оформлення та завершеності. Найпопулярнішими здавна були саме дерев'яні паркани, і на це існує декілька досить зрозумілих причин: доступність дерева як матеріалу, нескладність виготовлення та встановлення дерев'яних конструкцій, можливість проведення локального ремонту та заміни окремих елементів без необхідності порушувати цілісність усієї конструкції. Врешті, дерев'яний паркан – данина традиціям, естетичний зовнішній вигляд виробу, гармонія з природою та екологічність.

Термін експлуатації у дерев'яного паркану невеликий, але його можна суттєво збільшити завдяки систематичному догляду та проведенню дрібного поточного ремонту. Обов'язковою умовою тривалого використання дерев'яного паркану є обробка деревини спеціальними сполуками, що захищатимуть від негативного впливу атмосферних чинників, мікроорганізмів та комах.

Декоративні споруди

Встановити деревяний паркан, в принципі, можна самостійно, але, як свідчить досвід, краще передати цей процес до рук професіоналів. Особливу увагу необхідно звертати на правильне встановлення стовпів, до яких кріпиться паркан, оскільки вони є основними опорними елементами та в цілому визначають тривалість використання та функціональність паркану. У випадку використання не дерев'яних, а бетонних стовпів або опор зі стальних порожнистих труб, термін експлуатації паркана може збільшитися в декілька разів та скласти 15-20 років.

Наша компанія пропонує до вашої уваги дерев'яні паркани найрізноманітніших форм та розмірів, які годяться для різних способів набивання дошок. Всі вироби виготовлені з високоякісної деревини, а наші майстри готові запропонувати вам різноманітні варіанти виробів або виготовлення продукції за вашим ескізом. Ми також пропонуємо свої послуги по встановленню парканів.

Декоративні споруди

Мостики, пісочниці


Дерев'яні садові мостики найчастіше являють собою переважно декоративні елементи ландшафтного дизайну, хоча іноді також використовуються для уможливлення проходів над ділянкою, що містить перепону для руху. Довжина стандартних мостиків складає зазвичай 2-3 м, вироби мають невелику вагу, виготовити невеликий садовий мостик можливо всього за декілька днів роботи. Міцність виробу може бути різною, але зазвичай він розрахований на те, щоб витримати вагу одного дорослого (тобто на 80-100 кг). Обов'язковою умовою є обробка деревини виробу сумішами, що зменшують негативний атмосферний вплив та можливість враження мікроорганізмами – пліснявою, грибками. Ще один важливий момент при виборі декоративних мостиків – достатня стійкість виробу та правильне його встановлення, для унеможливлення перекидання мостика.

Наша компанія пропонує вашій увазі дерев'яні садові мостики, пісочниці, ящики для квітів та інші елементи ландшафтного декорування. Всі вироби виготовлені з високоякісної деревини, а наші майстри готові запропонувати вам різноманітні варіанти виробів або виготовлення продукції за вашим ескізом.

Декоративні споруди

Арки, перголи


За допомогою арки можна виділити садові фігури, створити привабливий вхід до саду або до відокремленого затишного його куточка, підкресливши чарівність місця. Перевагами арок є невелика вартість та простота їхнього встановлення і декорування.

Пергола, або навіс для рослин, які плетуться, також прекрасно годиться для декорування ділянки, за його допомогою можливо не лише створити підпору для рослин, але й затишний захист від прямих сонячних променів.

Наша компанія пропонує до вашої уваги дерев'яні садові арки, перголи та інші декоративні елементи найрізноманітніших форм та розмірів. Всі вироби виготовлені з високоякісної деревини, а наші майстри готові запропонувати вам різноманітні варіанти виробів або виготовлення продукції за вашим ескізом.

Декоративні споруди

Ящики для квітів


Один з найшвидших і одночасно елегантних способів облагородити територію саду, дачної ділянки та одночасно надати їй певний неповторний стиль – розмістити декоративні ящики з квітами. Складно знайти ще один в такій же мірі економний за часом та витратами спосіб швидко перетворити навколобудинкову територію в акуратну галявинку. Підлогові дерев'яні ящики для квітів, що встановлюються всередині приміщення, можуть бути виконані в різних стилях, вони нададуть вашій оселі затишності та неповторності.

Наша компанія пропонує декоративні дерев'яні ящики для квітів для встановлення всередині чи зовні, на дачі або в квартирі. Усі вироби виготовлено з масиву деревини, вони міцні та відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Пропонуємо вашій увазі ящики для квітів різноманітної форми та дизайну, наземні та підлогові, для встановлення всередині приміщення та пристосовані для розміщення на відкритому ґрунті.

Декоративні споруди